سفارش تولید محتوا

سفارش تولید محتوا  خدمات بازاریابی محتوا

بوسیله خدمات سفارش تولید محتوا صاحب ، ترافیک بیشتر ، رتبه بندی های بالاتر و فروش بیشتر شوید .

بی شک سفارش تولید محتوا یکی از قدرتمندترین استراتژی های بازاریابی دیجیتال میباشد . حتما این را خود شما هم متوجه شده اید و برای بهبود وضعیت کسب و کار آنلاینتان به فکر طرح ریزی یک استراتژی بازاریابی محتوا افتاده اید .

خوشحالیم که میتوانیم بگوییم تیم تولید محتوای آکادمی ساختار آماده است که با خدمات سفارش تولید محتوای خود ، برای موفقیت استراتژی های آنلاینتان ، شما را از هر نیازی ، بی نیاز کند.

مشاوره رایگانسفارش تولید محتوا

خدمات تولید محتوای ما زیر ذره‌بین

تولید محتوا

تیم تولید و بازاریابی محتوای با تجربه و حرفه ای ما شروع به تولید محتوای سفارشی واختصاصی شما میکنند ، خواه یک پست بلاگ متنی باشد و یا یک ویدئوگرافی هدفمند .

بودجه بندی محتوا

در این مرحله با توجه به اهداف و استراتژی محتوای تعریف شده ، ما یک تقویم توزیع محتوا را با در نظر گرفتن زمان بندی دقیق انتشار محتوا طرح ریزی میکنیم .

طرح ریزی استراتژی محتوا

هرکدام از خدمات تولید محتوای ما را انتخاب کنید ، ما متناسب با اهداف کسب و کارتان ، استراتژی و نقشه راهی را طرح ریزی میکنیم .

تحلیل بازخورد کمپین

به صورت ماهیانه تحلیل و گزارشی از بازخورد کمپین بازاریابی محتوایی که در حال اجرای آن برایتان هستیم را ارائه خواهیم کرد تا هیچ چیز غیر شفافی در میان نماند .

تبلیغ و توزیع محتوا

با استفاده از شبکه سازی کسب و کارتان در صنعت وب ، به تبلیغ و توزیع آنلاین محتوای شما در مکانهایی که بیشترین اهمیت را برای مخاطبان شما دارند ، می پردازیم.

بهینه سازی محتوا

سفارش تولید محتوا بدون درنظر گرفتن SEO عملیاتی ناقص است . از این رو خدمات بازاریابی محتوایی که از ما دریافت میکنید همگی شامل بهینه سازی برای کاربران و موتورهای جست و جوگر میشوند .

همین حالا یک قرار مشاوره تنظیم کنید


  “برای پیشی گرفتن از رقبا در کسب و کارم ، به تولید محتوا نیاز داشتم، اما از اونجایی که اطلاعی در زمینه تولید محتوا نداشتم نمی دونستم که به چه نوع محتوایی و یا چه تعداد مقاله برای سایتم نیاز دارم. وقتی با تولید محتوا آکادمی ساختار مواجه شدم ، قطعا می دونستم که همون چیزی هستش که می خوام. واقعا از همکاری با این شرکت راضی ام.”

  شاهین شایسته آذرمدیر عامل شرکت ایران سایبان
  قیمت تولید محتوا سایت

  قیمت تولید محتوا متنی سایت

  دستمزد تولید محتوا به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله مهم ترین آنها می توان به موضوع تولید محتوا ، تعداد کلمات درخواستی ، سختی کلمات کلیدی ( مربوط به مبحث سئو ) اشاره کرد.

  در هزینه تولید محتوا بحث مهم ، تنها میزان مبلغ پرداختی نمی باشد ، بلکه مهم تر از آن هدف تولید محتوا می باشد. تولید محتوا باید با استراتژی صورت بگیرد و تنها قرار دادن محتوا های زیاد و متعدد ( به عنوان مثال مقالات بسیار ) پاسخگوی نیاز شما نمی باشد. تولید محتوا زیرشاخه ای از سئو و بهینه سازی سایت می باشد که به منظور جذب مخاطب و ورودی ، برندینگ کسب و کار و … انجام می شود. 

  برای بهره وری بهتر از این زیر شاخه ، شما می توانید از مشاوره سئو حرفه ای آکادمی ساختار استفاده کرده و مشخص نمایید برای چه هدفی می خواهید سفارش تولید محتوا داده و به چه تعداد مقاله و محتوا برای وب سایت خود نیاز دارید.

  پکیج نقره ای

  قیمت: 1

  میلیون تومان
  • یافتن کلمات کلیدی برای هر مقاله
  • تولید 4 مقاله به صورت کامل
  • مدت زمان پروژه 1.5 ماه
  • رعایت اصول سئو در تولید مقالات
  • استفاده از تصاویر اختصاصی

  پکیج طلایی

  قیمت 2

  میلیون تومان
  • یافتن کلمات کلیدی برای هر مقاله
  • تولید 10 مقاله به صورت کامل
  • دت زمان پروژه 3 ماه
  • رعایت اصول سئو در تولید مقالات
  • استفاده از تصاویر اختصاصی

  پکیج الماسیویژه

  قیمت تماس بگیرید

  09144226864
  • ریختن استراتژی 0 تا 100 وبلاگ شما
  • تعیین تعداد مورد نیاز مقالات
  • مدت زمان پروژه 6 ماه
  • یافتن تمامی کلمات کلیدی
  • استفاده از تصاویر اختصاصی

  تولید محتوا برای سایت و تاثیر آن بر کسب و کار

  تولید محتوا در کسب و کار های مختلف برای اهداف گوناگونی شکل می گیرد ، اما سفارش تولید محتوا موارد مشخصی را برایتان به ارمغان می آورد. بهتر است بدانید که تولید محتوا بهینه و درست چه دست آورد هایی برای کسب و کار شما خواهد داشت.

  جذب مخاطبان بیشتر

  تفاوت این گزینه با گزینه قبلی در این می باشد که محتوای مناسب می تواند ورودی های گرفته شده در مرحله قبل را به مخاطبان پایبند شما تبدیل کند.

  ورودی های هدفمند

  یکی از اهداف سفارش تولید محتوا جذب ورودی هدف مند می باشد که با تولید محتوا مناسب و رعایت اصول آن ممکن می شود.

  جلب اعتماد مخاطبان

  تولید محتوای مناسب به این معنی میباشد که به مخاطب ارزش قائل هستید و همین باعث اعتماد مخاطبان به کسب و کار و برند شما می شود.

  کسب اعتبار

  با تولید محتوای اختصاصی و هدف مند برای کسب و کار خود ، از اعتبار بالا در سطح که امری بسیار مهم می باشد ، وب بهره مند خواهید شد.

  جلب اعتماد مخاطبان

  تولید محتوای مناسب به این معنی میباشد که به مخاطب ارزش قائل هستید و همین باعث اعتماد مخاطبان به کسب و کار و برند شما می شود.

  کسب اعتبار

  با تولید محتوای اختصاصی و هدف مند برای کسب و کار خود ، از اعتبار بالا در سطح که امری بسیار مهم می باشد ، وب بهره مند خواهید شد.

  جذب مخاطب های بیشتر

  تفاوت این گزینه با گزینه قبلی در این می باشد که محتوای مناسب می تواند ورودی های گرفته شده در مرحله قبل را به مخاطبان پایبند شما تبدیل کند.

  ورودی های
  هدفمند

  یکی از اهداف سفارش تولید محتوا جذب ورودی هدف مند می باشد که با تولید محتوا مناسب و رعایت اصول آن ممکن می شود.

  روند انجام تولید محتوا الکترونیکی

  روند سفارش تولید محتوا

  با رقم زدن فروش بیش از ۳۰ میلیارد تومان در سال اخیر برای همکاران خود اینک با تجربه قوی تر از همیشه و بسیار قاطعانه میدانیم که راه و روش نتیجه گرفتن در دنیای وب چگونه است ، آنهم بوسیله رویکردی عملی ، استراتژی مستحکم و مدیر پروژه هایی با تجربه !

  این خدماتی است که به همراه تمامی پکیج های بازاریابی و تولید محتوای ما پس از سفارش به شما ارائه میکنیم .

  ما حتی میتوانیم پکیج سفارش مخصوص شرکت شما را خدمتتان ارائه کنیم .

  اگر هنوز نمیدانید کدام یک از پکیج های ما ، بهترین بازخورد و فروش را برایتان رقم خواهد زد ، میتوانید به صورت مستقیم با ما در تماس باشید و مشاوره رایگان برای کمپین بازاریابی خود دریافت کنید . در مشاوره رایگان جهت سفارش تولید محتوایتان شما را راهنمایی خواهیم کرد که یک پکیج از خدمات ما را انتخاب کنید و یا برای رفع نیاز شما بسته ای سفارشی را برایتان طرح ریزی و ارائه میکنیم .

  ۱.تحقیقات کلمات کلیدی 

  بخش اصلی هر استراتژی بازاریابی و سفارش تولید محتوا مرحله تحقیقات کلمات کلیدی آن است . با یک تحقیق جامع در مورد کلمات کلیدی مرتبط با حوزه فعالیت شما و مخاطبانتان میتوانیم محتوایی همیشه سبز و با کیفیتی تولید کنیم که همواره ترافیک هدفمند و با ارزشی را به سمت وبسایتتان روانه کند .

  به عنوان مثال اگر حوزه فعالیت شما یک فروشگاه پاور بانک و لوازم جانبی و موبایل است ممکن است محتوا را در حیطه کلمات کلیدی زیر تولید کنیم :

  ” افزایش عمر باتری موبایل  “

  ” شارژ سریع موبایل “

  ” تشخیص شارژر اصل از بدل  “

  و …

  و یا اگر کسب و کارتان در حوزه فضای سبز شهری و خانگی است می‌توانیم با کلمات زیر محتوای با کیفیتی را تولید کنیم :

  علف هرز در چمن

  چمن مصنوعی یا طبیعی

  قیمت چمن مصنوعی

  چه میزان باید چمن هارا کوتاه کرد

  ایده های چمن کاری حیاط منزل

  چمن تزعینی و استادیومی

  اینها دسته ای از کلمات کلیدی هستند که تمرکز بر پاسخ به سوال های مخاطبانتان در مورد شما دارند . و اما در زمان تحقیقات کلمات کلیدی ما به چه فاکتور هایی توجه میکنیم ؟

  حجم جست و جو : ایجاد محتوا برای کلمات کلیدی با تعداد قابل توجه حجم جستجو ماهانه . با تحلیل داده ها در حجم بالا و توجه به میزان جست و جوی کلمات کلیدی می‌توانیم محتوای شما را در زمینه ای ترند و پر جست و جو ارائه کنیم .

  رقابت : بسته به وضعیت سئو سایت شما سفارش تولید محتوا بر روی کلمات کلیدی پر سرچ می‌تواند برای وبسایتتان چالش بر انگیز باشد از این رو خدمات سئو ارگانیک ما میتواند بهترین راه چاره باشد که همراه کمپین خدمات تولید محتوا به رایگان خدمتتان ارائه میشود .

  میزان بازگشت سرمایه (ROI) : هر شرکتی باید بتواند میزان موفقیت تبلیغات و خدمات بازاریابی خود را محاسبه کند و بر اساس نتایج بدست آمده تبلیغات و بازاریابی  محصولات را بودجه بندی نماید برای اینکار از شاخص نرخ بازگشت سرمایه ROIاستفاده می شود . از عوامل مهمی که قبل از شروع استراتژی تولید محتوا برای یک کسب و کار حتما باید مورد بررسی قرار بگیرد میزان ROI یا نرخ بازگشت سرمایه به نسبت هزینه صرف شده است که از اتلاف بودجه ها و زمان جلوگیری میکند .

  مقصود کاربر از جست و جو : با دید بازتر و دقیق تری مقصود کاربر از پس هر جست و جو را بررسی میکنیم ، یکی از مهم ترین ملاحظات ما در زمان تحقیقات کلمات کلیدی قصد کاربر پشت هر جست و جوست . اگر محتوای تهیه شده برای یک عبارت کلیدی نتواند به نیاز مخاطب از جست و جو پاسخ دهد ، طبیعتا کمپین بازاریابی محتوای ما عملکردی نخواهد داشت .

  ۲. طرح ریزی استراتژی محتوا

  خدمات ما همگی بر اساس یک برنامه مدیریت پروژه متمرکزند . در این مرحله طرح ریزی استراتژی کلی سفارش محتوای شما و طرح ریزی یک تقویم تولید و انتشار محتوا ایجاد میکنیم . همچنین یک زمان معین و شفاف جهت تهیه و تولید محتوا و ارائه نتایج کمپین به شما ارائه خواهیم داد .

  میزان محتوای تولید شده توسط ما بسته به نیاز و پکیج انتخابی شما دارد : 

   در طول این مدت مدیر پروژه شما همواره تحلیل ها و آنالیز کسب و کار شما را خدمتتان ارائه خواهد کرد و در هرجایی و هر مرحله ای از کمپین سفارش تولید محتوایتان به تمام سوالات و نیاز های شما پاسخ داده و همراه شماست تا به نتیجه رسیدن کمپین شما . 

  ۳.تولید محتوا

  مرحله اصلی بازاریابی محتوا ما اینجاست ، مرحله تولید محتوا ! 

  با تخصص مدیران پروژه با استعداد خود ، و همچنین نویسندگان و طراحان گرافیک متخصص ، انواع مختلفی از محتوا ، از جمله محتوای بلند ، پست های وبلاگ ، اینفوگرافیک ها ، راهنماهای آنلاین ، محتوای صوتی بهینه شده ، محتوای سبز و موارد دیگر در بهترین حالت تولید و توسعه می‌دهیم . 

  خدمات ما بر اساس نیازهای شما و کسب و کارتان استراتژی و نوع محتوای شما متفاوت خواهد بود .

  در حالی که یک موسسه بورس و اوراق بهادار ممکن است به تولید محتوا بر محوریت آموزش تمرکز کند ، ممکن است یک فروشگاه اینترنتی بر قیمت های لحظه ای و محتواهایی که سریعا مخاطب را به خرید دعوت میکنند مانور دهد ، از این رو انواع محتوا برای هر هدفی میتواند متفاوت باشد .

  انواع تولید محتوا

  اگر شرکت و کسب و کاری فعال در عرصه اینترنت هستید و به فکر پیاده سازی استراتژی های بازاریابی محتوا و سفارش تولید محتوا برای کسب و کارتان افتاده اید ، ما با بسیاری از کسب و کارها تجربیات زیادی در این زمینه کسب کرده ایم . اگر تنها به فکر سفارش تولید محتوای متنی برای سایتتان هستید کمی دست نگه دارید ! علاوه بر محتوای متنی می‌توانیم انواع مختلفی از تولید محتوا را در اختیارتان قرار دهیم .

  ۱- تولید محتوای ویدئویی (ولاگینگ)

  بازاریابی ویدئویی میتواند یک نقطه اوج برای کسب و کارتان باشد . طبق تحقیقات  تعداد کسب و کار هایی که از ویدئوها در بازاریابی اینترنتی خو استفاده می کنند از سال 2017 ، 38% افزایش داشته . و یا به این آمار شگفت انگیز توجه نمایید که طبق گفته ی سیسکو ، ویدئو ها 80% کل ترافیک آنلاین را تشکیل می دهند.

  اظهارات هاب اسپات ( Hub Spot ) اخیراً ادعا داشته است که 43% مردم محتوای ویدئویی موجود در فضای وب را نا کافی دانسته و بیشتر می خواند.

  در کل باید بگوییم اگر برنامه ای برای گنجاندن ویدئو ها در برنامه های بازاریابی محتوای خود ندارید ، فرصت های بسیاری را از دست می دهید. ما در شرکت ساختار با خدمات تولید محتوای ویدئویی با تهیه ویدئو کلیپ های انحصاری مناسب کسب و کارتان ، طراحی موشن گرافی و انواع آنها در کنار شماییم تا به افزایش سطح بازاریابی آنلاین شما کمک کنیم .

  ۳ – اینفوگرافی ها و تصاویر

  چه چیزی بهتر از اینفوگرافی ها میتواند خیل عظیمی از اطلاعات را در کوتاه ترین زمان در دسترس مخاطبانتان قرار دهد و چه چیزی بیشتر از این برای آنان جذاب است ؟

  اگر از اینفوگرافیک در بازاریابی محتوا استفاده نمی کنید ، احتمالا مخاطبان زیادی را از دست می دهید.

  دلیلی وجود دارد که سالهاست انواع کسب و کارها به اینفوگرافی اعتماد کرده اند. مغز ما اسنان ها کمی تنبل است و محتواهای بصری را ترجیح می دهد ، به همین دلیل بینندگان وب سایت حدود 10٪ بیشتر از مطالعه متن به صرف دیدن محتوای بصری می پردازند!

  ۲-تولید محتوای صوتی

  پست های وبلاگ صوتی ، معرفی شرکت و یا تولید محتوای کاربردی در قالب پادکست ها و فایل های صوتی میتواند به عنوان محتوایی اعتیاد آور برای مخاطبانتان ، سطح تعاملتان را با مشتریان بالقوه بالاتر برده و آنها را شیفته کسب و کارتان کند .

  ۱- تولید محتوای ویدئویی (ولاگینگ)

  بازاریابی ویدئویی میتواند یک نقطه اوج برای کسب و کارتان باشد . طبق تحقیقات  تعداد کسب و کار هایی که از ویدئوها در بازاریابی اینترنتی خو استفاده می کنند از سال 2017 ، 38% افزایش داشته . و یا به این آمار شگفت انگیز توجه نمایید که طبق گفته ی سیسکو ، ویدئو ها 80% کل ترافیک آنلاین را تشکیل می دهند.

  اظهارات هاب اسپات ( Hub Spot ) اخیراً ادعا داشته است که 43% مردم محتوای ویدئویی موجود در فضای وب را نا کافی دانسته و بیشتر می خواند.

  در کل باید بگوییم اگر برنامه ای برای گنجاندن ویدئو ها در برنامه های بازاریابی محتوای خود ندارید ، فرصت های بسیاری را از دست می دهید. ما در شرکت ساختار با خدمات تولید محتوای ویدئویی با تهیه ویدئو کلیپ های انحصاری مناسب کسب و کارتان ، طراحی موشن گرافی و انواع آنها در کنار شماییم تا به افزایش سطح بازاریابی آنلاین شما کمک کنیم .

  ۲-تولید محتوای صوتی

  پست های وبلاگ صوتی ، معرفی شرکت و یا تولید محتوای کاربردی در قالب پادکست ها و فایل های صوتی میتواند به عنوان محتوایی اعتیاد آور برای مخاطبانتان ، سطح تعاملتان را با مشتریان بالقوه بالاتر برده و آنها را شیفته کسب و کارتان کند .

  ۳ – اینفوگرافی ها و تصاویر

  چه چیزی بهتر از اینفوگرافی ها میتواند خیل عظیمی از اطلاعات را در کوتاه ترین زمان در دسترس مخاطبانتان قرار دهد و چه چیزی بیشتر از این برای آنان جذاب است ؟

  اگر از اینفوگرافیک در بازاریابی محتوا استفاده نمی کنید ، احتمالا مخاطبان زیادی را از دست می دهید.

  دلیلی وجود دارد که سالهاست انواع کسب و کارها به اینفوگرافی اعتماد کرده اند. مغز ما اسنان ها کمی تنبل است و محتواهای بصری را ترجیح می دهد ، به همین دلیل بینندگان وب سایت حدود 10٪ بیشتر از مطالعه متن به صرف دیدن محتوای بصری می پردازند!

  سفارش تولید محتوا انگلیسی

  انگلیسی

  سفارش تولید محتوا فارسی

  فارسی

  سفارش تولید محتوا روسی

  روسی

  سفارش تولید محتوا عربی

  عربی

  سفارش تولید محتوا در زبان های مختلف

  اما سفارش تولید محتوا می تواند در زبان های مختلف صورت بگیرد. شرکت آکادمی ساختار نیز خدمات تولید محتوا سایت در زبان های معتبر جهانی را ارائه می دهد. البته قابل توجه می باشد که تولید محتوا در زبان ها مختلف ، تفاوت قیمت داشته و با توجه به عوامل مختلف گفته شده و زبان درخواستی ، قیمت تولید محتوا متغیر می باشد.

  زبان هایی که ما در آنها خدمات تولید محتوا را ارائه می دهیم را می توانید مشاهده کنید.

  سفارش تولید محتوا فارسی

  فارسی

  سفارش تولید محتوا انگلیسی

  انگلیسی

  سفارش تولید محتوا عربی

  عربی

  سفارش تولید محتوا روسی

  روسی

  هزینه تولید محتوا

  قیمت تولید محتوا تصویری

  بنر ثابت :
  1 عدد  : 18000 تومان
  3 عدد : 10000 تومان
  12 عدد : 6000 تومان
  18 عدد : 5500 تومان

  سفارش تولید محتوا تصویری

  قیمت تولید محتوا صوتی

  1 تا 1000 کلمه : دقیقه ای 3000 هزار تومان
  1000 تا 10000 کلمه : دقیقه ای 2500 هزار تومان
  10000 تا 100000 کلمه : دقیقه ای 2300 هزار تومان
  1 میلیون کلمه به بالا : دقیقه ای 2000 هزار تومان

  سفارش تولید محتوا صوتی

  قیمت تولید محتوا ویدیویی

  تولید ویدیو به صورت موشن گرافیک
  6700 تومان برای هر ثانیه
  تحویل در 15 روز

  سفارش تولید محتوا ویدیویی

  معجزه تولید محتوا

  سفارش تولید محتوا

  سفارش تولید محتوا برای سایت ، مکمل خدمات شما در دنیای وب و رابط کاربری وبسایتتان است ؛ با گذشت مدت کمی و پیشرفت صنعت وب ، تولید محتوا سایت ، یکی از شاخصه های مهم بازاریابی موتورهای جست و جوگر و  سئو و بهینه سازی سایت قرار گرفته و توجه زیادی به این موضوع در وب سایت ها می شود. بهتر است بدانید که تولید محتوا حرفه ای ، یکی از ویژگی های یک سایت حرفه ای نیز می باشد.

  دو برابر شدن نرخ تبدیل بازدیدکنندگان وبسایت ، افزایش آگاهی از برند ، تسهیل در عملیات برندینگ و قسمت جدا نشدنی از استراتژی سئو شما جهت افزایش ورودی وبسایتتان ، از مهم ترین بازخورد هاییست که ، سفارش تولید محتوا برایتان به ارمغان می آورد . از ویژگی های یک تولید محتوای مناسب می توان به داشتن استراتژی تولید محتوا ، سئو فریندلی بودن ، زمان بندی صحیح با استفاده از تقویم بازاریابی محتوا ، رسا بودن مطلب ، اختصاصی بودن محتوا ، استفاده از عکس و ویدیو در محتوا و … اشاره کرد. به زبان دیگر تولید محتوا ، نوعی علم به حساب می آید پس بهتر است که کار را به کاردانش بسپارید. سفارش تولید محتوای اختصاصی خود را ثبت کنید و از خدمات حرفه ای و اصولی تیم تولید محتوای ما ، برای شکاندن سقف فروش خود کمک بگیرید .

  با آکادمی ساختار به عنوان همکار مطمئن خود ، تولید محتوای سایت خود را با پیروی از استانداردهای گوگل بدون هیچ دردسری پیش ببرید . ما بر شفافیت همکاری بسیار اهمیت قائلیم و هیچ استراتژی و یا هزینه پنهانی در میان نخواهد بود .

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پکیج های تولید محتوای ما و قیمت های سفارش تولید محتوا ، به مطالعه ادامه دهید!

  “شما نمی توانید چیزی را به فروش برسانید اگر نمی توانید چیزی بگویید.”

  بث کامستاکنخستین مدیر زن تاریخ جنرال‌الکتریک
  بازاریابی تولید محتوا

  بازاریابی با تولید محتوا

  با ارزشمند شدن محتوا در موتور جست و جو گوگل ، بسیاری از کسب و کار ها تصمیم به سفارش تولید محتوا برای وبسایت خود گرفتند؛ اما چه نیازی به سفارش تولید محتوا می باشد؟

  برای تولید محتوا ثمربخش و مفید برای کسب و کار خود ، می بایست اصول تولید محتوا را بدانیم. در تولید محتوا ، تنها آماده سازی مقالات مختلف و درج در وبلاگ ملاک نیستند؛ بلکه انتخاب کلمات کلیدی مناسب ، رعایت اصول سئو در محتوا ، حفظ هویت برندینگ کسب و کار و …. هستند که اهمیت بسیار بالایی دارند. برای تولید محتوا ، ابتدا نیاز به استراتژی دقیق و مناسب نسبت به اهداف کسب و کار خود داشته باشیم. در غیر این صورت ، انتشار مقالات متعدد ، تاثیری بر کسب و کارمان نخواهد گذاشت.

  اهمیت تولید محتوا در برندینگ

  کسب و کار هایی به برند تبدیل می شوند که خدمتی خاص و انحصاری برای ارائه به جامعه داشته باشند.

  با تولید محتوا اختصاصی و حرفه ای و ارائه اطلاعات مفید و تخصصی در زمینه کسب و کارتان ، تاثیر مستقیم بر افزایش مخاطبانتان و برندینگ کسب و کار شما خواهد داشت. اما چگونه؟ هنگامی که اطلاعات و مطالبی اعتیاد آور در زمینه کاری خود در اختیار مخاطبان قرار دهید ، مخاطب احساس رضایت و اعتماد بسیار زیادی نسبت به کسب و کار شما خواهد کرد. از این رو ، نه تنها با مخاطبان خود ایجاد ارتباط نموده اید ، بلکه باعث خواهید شد تا مخاطبانتان ، کسب و کار شما را تبلیغ کنند. این یکی از مزایایی است که سفارش تولید محتوا برایتان دارد.

  تولید محتوا آکادمی ساختار

  تولید محتوا سه سوت دیزاین

  با توجه به پکیج های مختلف تولید محتوا در شرکت ساختار ، خدمات ما متفاوت خواهد بود. اما در همگی پکیج ها ، اصول های مهم و حیاتی در تولید محتوا رعایت می شوند. اصول های همچون تولید محتوا حرفه ای ، تولید محتوا هدفمند ، بهینه سازی اصولی برای سئو ، استفاده از عکس های انحصاری و …. رعایت می شوند.

  اما مهم ترین موضوع بازدهی و تضمین می باشد.

  با سفارش تولید محتوا آکادمی ساختار ، ما این تضمین را به شما می دهد که محتوا های تولید شده به قلم آکادمی ساختار بهینه بوده و آماده برای کسب رتبه یک نتایج جست و جو می باشند. بی شک این مهم ترین خدمتی است که می توانیم به شما بکنیم.

  نمونه سوالات در حوزه سفارش تولید محتوا

  شرایط تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی چیست؟

  اطلاعاتی از قبیل اهمیت تولید محتوا شبکه های اجتماعی ، تاثیر تولید محتوا شبکه های اجتماعی ، قیمت تولید محتوا شبکه اجتماعی و … می توانید به برگه مدیریت شبکه های اجتماعی مراجعه کنید.

  نحوه پرداخت هزینه تولید محتوا به چه صورت است؟

  نحوه پرداخت هزینه تولید محتوا به صورت اینترنتی بوده و پس از پرداخت هزینه تولید محتوا ، روند تولید محتوا وب سایت شما آغاز می گردد.

  چه نیازی به استراتژی در تولید محتوا می باشد؟

  با توجه به توضیحاتی که در این برگه داده شد ، برای اهدافی همچون جذب مخاطب ، برندینگ و بازاریابی کسب و کار و …. به استراتژی در تولید محتوا نیاز می باشد.

  سفارش تولید محتوا در آکادمی ساختار چگونه است؟

  بعد از انتخاب پکیج مورد نظر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

  در صورتی که هیچ یک از پکیج های تولید محتوا وبسایت مورد پسندتان قرار نگرفت ، می توانید با مشاورین ما تماس گرفته و سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  تماس با سه سوت دیزاین

  مشتاق شنیدن ایده های شما هستیم

  با ما در میانشان بگذارید

  تلفن تماس :

  041-33250426

  0914-422-6864

  پاسخ گویی از ساعت 8 الی 21 

  آدرس دفتر :

  آذربایجان شرقی – تبریز – پاستور جدید – چهار راه فدک – ساختمان پشمی – طبقه 4

  سفارش تولید محتوا